Strony w Necie

Wyszukaj stronę:

 • Allure

  Allure


  Allure to firma, która zajmuje się ozdobami i dodatkami na wielkie wyjścia. Dzięki specjalnym akcesoriom kreacje ślubne, weselne, stroje na koncerty lub wielkie gale nabierają wyjątkowego charakteru. Allure dba przede wszystkim o ...

  Dodano: 12 05 2019
  WWW: allure.com.pl
  Wyświetleń: 16
  Wejść: 1
 • Andaluzja zakup nieruchomości

  Andaluzja zakup nieruchomości


  Jeżeli jesteś obywatelem polskim i szukasz inwestycji w Hiszpanii w nieruchomość, to koniecznie trzeba się skontaktować z biurem nieruchomości wyspecjalizowanym w danym regionie Hiszpanii. I tak agencja o nazwie Home Marbella zapr...

  Dodano: 13 04 2019
  WWW: homemarbella.pl
  Wyświetleń: 19
  Wejść: 1
 • Dodano: 13 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 9
 • Wyświetleń tej strony: 181
 • Łączny CTR: 4.97%

Torsystem jest rodzimą firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od 18 lat. Wyłącznie polski kapitał przyczynił się do otrzymania przez firmę certyfikatu Fundacji Firm Rodzinnych.
Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Typy bram, jakie można wybrać dla swojego biznesu, to między innymi bramy segmentowe, spiralne, rolowane, rozsuwane, harmonijkowe i szybkobieżne.
Torsystem produkuje również specjalistyczne bramy, takie jak bramy przeznaczone do mroźni i chłodni, bramy przeciwpożarowe, hangarowe oraz wielkogabarytowe.

Poza bramami, firma udostępnia klientom rampy przeładunkowe, uszczelnienia pneumatyczne i mechaniczne.

Dodatkową usługą jest montaż wszystkich typów bram oraz systemów i innych urządzeń. Wszelkie materiały niezbędne do montażu mogą zostać przewiezione przez przedstawicieli firmy we wskazane miejsce. Specjaliści świadczą pomoc techniczną - w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się z doradcami.
Firma, mając blisko 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej, jest w stanie zapewnić fachowe doradztwo. Pracownicy przez lata zbierali wiedzę, która dziś pozwala jak najlepiej doradzać klientom. Poza tym, wszelkie urządzenia i akcesoria dopasowywane są do indywidualnych potrzeb klientów.
Rodzima firma, oprócz produkcji profesjonalnych bram i systemów przeładunkowych, zajmuje się również dystrybucją produktów niemieckiej marki Butzbach. Torsystem pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela.

Torsystem działa na terenie całej Polski.

Torsystem

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Torsystem
Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 2.8/10 (5 głosów)

 • Województwo: Zachodniopomorskie