Strony w Necie

Wyszukaj stronę:

 • Pracownia językwoa

  Pracownia językwoa


  Pracownia językowa to przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług nauczania języka angielskiego na wysokim poziomie. Szkoła językowa oferuje cztery podstawowe formy nauczania:
   Kurs języka angielskiego w placówce firmy...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: www.jezykowapracownia.com
  Wyświetleń: 43
  Wejść: 4
 • AMTR System

  AMTR System


  Firma AMTR System zajmuje się produkcją różnego typu ramp przeładunkowych, które dopasowane są do wymagań i potrzeb klientów. Wszelkie urządzenia posiadają dodatkowe elementy, których zadaniem jest uproszczenie pracy osobom odpowi...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: amtr.pl
  Wyświetleń: 26
  Wejść: 2
 • Torsystem

  Torsystem


  Torsystem jest rodzimą firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od 18 lat. Wyłącznie polski kapitał przyczynił się do otrzymania przez firmę certyfikatu Fundacji Firm Rodzinnych.
  Firma zajmuje się przede wszystkim produkcj...

  Dodano: 13 11 2018
  WWW: torsystem.com.pl
  Wyświetleń: 37
  Wejść: 4
 • SklepZdrowie24h

  SklepZdrowie24h


  W sklepie z asortymentem dla zdrowie i urody znajdziesz bogaty wybór produktów, które pozwolą Ci w profesjonalny sposób zatroszczyć o swój organizm.
  Wśród produktów dostępnych w sklepie znajdują się m. in. produkty dla kobie...

  Dodano: 16 11 2018
  WWW: sklepzdrowie24h.pl
  Wyświetleń: 37
  Wejść: 3
 • Dodano: 13 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 37
 • Łączny CTR: 10.81%

Torsystem jest rodzimą firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od 18 lat. Wyłącznie polski kapitał przyczynił się do otrzymania przez firmę certyfikatu Fundacji Firm Rodzinnych.
Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Typy bram, jakie można wybrać dla swojego biznesu, to między innymi bramy segmentowe, spiralne, rolowane, rozsuwane, harmonijkowe i szybkobieżne.
Torsystem produkuje również specjalistyczne bramy, takie jak bramy przeznaczone do mroźni i chłodni, bramy przeciwpożarowe, hangarowe oraz wielkogabarytowe.

Poza bramami, firma udostępnia klientom rampy przeładunkowe, uszczelnienia pneumatyczne i mechaniczne.

Dodatkową usługą jest montaż wszystkich typów bram oraz systemów i innych urządzeń. Wszelkie materiały niezbędne do montażu mogą zostać przewiezione przez przedstawicieli firmy we wskazane miejsce. Specjaliści świadczą pomoc techniczną - w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się z doradcami.
Firma, mając blisko 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej, jest w stanie zapewnić fachowe doradztwo. Pracownicy przez lata zbierali wiedzę, która dziś pozwala jak najlepiej doradzać klientom. Poza tym, wszelkie urządzenia i akcesoria dopasowywane są do indywidualnych potrzeb klientów.
Rodzima firma, oprócz produkcji profesjonalnych bram i systemów przeładunkowych, zajmuje się również dystrybucją produktów niemieckiej marki Butzbach. Torsystem pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela.

Torsystem działa na terenie całej Polski.

Torsystem

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Torsystem
Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Zachodniopomorskie