Strony w Necie

Wyszukaj stronę:

 • Bajki Grajki

  Bajki Grajki


  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bajek audio dostępnych na stronie księgarni Bajki Grajki
  Słuchowiska dla dzieci nagrywane przez profesjonalnych aktorów są świetnym pomysłem do przygotowania scenariuszy teatrzyków dla d...

  Dodano: 09 11 2018
  WWW: bajki-grajki.pl
  Wyświetleń: 41
  Wejść: 3
 • AMTR System

  AMTR System


  Firma AMTR System zajmuje się produkcją różnego typu ramp przeładunkowych, które dopasowane są do wymagań i potrzeb klientów. Wszelkie urządzenia posiadają dodatkowe elementy, których zadaniem jest uproszczenie pracy osobom odpowi...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: amtr.pl
  Wyświetleń: 26
  Wejść: 2
 • SklepZdrowie24h

  SklepZdrowie24h


  W sklepie z asortymentem dla zdrowie i urody znajdziesz bogaty wybór produktów, które pozwolą Ci w profesjonalny sposób zatroszczyć o swój organizm.
  Wśród produktów dostępnych w sklepie znajdują się m. in. produkty dla kobie...

  Dodano: 16 11 2018
  WWW: sklepzdrowie24h.pl
  Wyświetleń: 36
  Wejść: 3
 • Torsystem

  Torsystem


  Torsystem jest rodzimą firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od 18 lat. Wyłącznie polski kapitał przyczynił się do otrzymania przez firmę certyfikatu Fundacji Firm Rodzinnych.
  Firma zajmuje się przede wszystkim produkcj...

  Dodano: 13 11 2018
  WWW: torsystem.com.pl
  Wyświetleń: 36
  Wejść: 4
 • Pracownia językwoa

  Pracownia językwoa


  Pracownia językowa to przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług nauczania języka angielskiego na wysokim poziomie. Szkoła językowa oferuje cztery podstawowe formy nauczania:
   Kurs języka angielskiego w placówce firmy...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: www.jezykowapracownia.com
  Wyświetleń: 43
  Wejść: 4
 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 43
 • Łączny CTR: 9.3%

Pracownia językowa to przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług nauczania języka angielskiego na wysokim poziomie. Szkoła językowa oferuje cztery podstawowe formy nauczania:
 Kurs języka angielskiego w placówce firmy – wyróżnia go stały kontakt ucznia z lektorem oraz praca w kilkuosobowych grupach.
 Kursy językowe dla firm – serdecznie polecane dla firm, w których niezbędny jest język angielski do wykonywania określonej pracy
 Kurs angielskiego online – szczególnie polecany osobom, dla których dojazd oraz praca w grupach sprawia problemy. Do tego kursu wykorzystywana jest wirtualna tablica, na której wyświetlane są wykonywane czynności w czasie rzeczywistym oraz komunikator głosowy do rozmów z nauczycielem
 Kursy z dojazdem do klienta – ten rodzaj nauczania wykorzystywany jest przez osoby nie posiadające własnego środka transportu oraz niechętnie sięgają po komunikacje miejską. Nauczyciel w tym trybie przyjeżdża na wyznaczone przez kursanta miejsca i tam odbywa się szkolenie.
Oprócz kursów językowych firma oferuje usługi tłumaczenia, w tym również tłumaczenie przysięgłe. Pracownicy zajmujący się tłumaczeniem tekstów to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, aby mógł się on poczuć swobodnie i został profesjonalnie obsłużony.

Pracownia językwoa

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Pracownia językwoa
Pracownia językwoa
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Mazowieckie